Vtipy , sranda ,youtube a zábavný pokec

Vše, co se nikam nehodí (obecná tlachárna).
Tita Iuventia Martia

Re: Vtipy , sranda ,youtube a zábavný pokec

Postby Tita Iuventia Martia » Mon 29. Oct 2012 12:57:10

Ženy jsou jako Google. Ještě nedořekneš větu a už si domýšlejí..
;-) :D :D ;-)
Titvs Iventivs Martivs Ferox
Tribunus militum
Legio IIII Flavia Felix
"Concordia militum"

Tita Iuventia Martia

Postby Tita Iuventia Martia » Fri 09. Nov 2012 12:36:55

NABÍDKA VEČERNÍCH KURZŮ PRO ŽENY:

1) Jak rozeznat Naftu od Benzínu. (Dvouhodinová přednáška s následnou pětihodinovou praxí v terénu u čerpací stanice.)
2) Patří vložky a tampony do záchodu? (Otevřená diskuze, beseda s odborníkem z ČVAKu)
3) Miluje mě, nebo ne? (Videoprojekce na téma: "Odmítnout jít na procházku ještě nemusí znamenat, že má milenku")
4) Jeho mobil a účet na facebooku mi neříkaji "pane". (Skupinové cvičení jak odolávat pokušení "nakouknout")
5) Parkování (Půlroční každodenní intenzivní kurz obsahující dva měsíce teoretických cvičení, počítačové simulace a trenažéry, čtyři měsíce praxe na cvičném parkovišti)
6) Nakupujeme samy nebo s kamarádkou. (individuální konzultace, návštěva výcvikového centra samostatného nákupu)
7) Kurz hodnocení postavy před zrcadlem (Počítačová prezentace, tabulky s hodnotami pro určení bodu kdy už jste opravdu tlustá a kdy ne)
8 ) Základy designu v automotive (aneb řasy a kytičky na Audi nepatří)
9) Opravdová kuchařka se nebojí zeptat jeho maminky jak dělá svíčkovou (Šoková terapie, svědecké výpovědi, degustace)
10) Kamarádky nemají pokaždé pravdu (moderovaná beseda u kulatého stolu, vědecké důkazy podpořené statistickým výzkumem)
11) Kurz interpretace odpovědí (aneb když "sluší ti to" opravdu znamená "sluší ti to". Otevřené fórum)
12) I muž může mít kamarádky (moderovaná beseda M. Jílkovou za dozoru pořádkových orgánů Státní policie)
13) Sex je radost (nikoli nástroj k vydírání - korespondenční kurz, 3x skripta)
14) Auto má více než dvě rychlosti (praktické ukázky v terénu, jízda na trenažéru)
15) Lepší cholerik než bestie (přednáška o tom, proč je lepší se vyvztekat než se lstivě mstít)
16) Vím co chci! ( ...a umím to jasně definovat, skupinová terapie doplněná individuálními konzultacemi a zakončená státní závěrečnou zkouškou)
17) Zdravověda I. (půlroční kurz zvládání PMS a bolestí hlavy)
18) Zdravověda II. (půlroční kurz ošetřování pacienta napadeného rýmičkou, důkazy o prospěšnosti sexu v oblasti rekonvalescence)
19) Vlasy a životní prostředí (rozprava o tom, proč je lepší odstraňovat vlasy z odpadu po každém sprchování a jejich dopad na globální klima).

:D :D :lol: ;-) :D :lol: ;-)
Tribunus militum
Legio IIII Flavia Felix
"Concordia militum"

Tita Iuventia Martia

Postby Tita Iuventia Martia » Wed 24. Apr 2013 13:03:36

Víte co má společného tchýně a duhová spirála?
Oboje je úplně nahovno, ale potěší, když padá ze schodů....
Tribunus militum
Legio IIII Flavia Felix
"Concordia militum"

Tita Iuventia Martia

Postby Tita Iuventia Martia » Thu 01. May 2014 18:19:14

Microsoft u systemu Windows XP konecne opravil chybu, ktera stvala vsechny uzivatele dlouhych 13 let.
Ze spodni listy tak konecne zmizela ta otravna vyskakovaci bublinka "Pro Vas system jsou k dispozici nove aktualizace". .

Přítelkyně mi našla v kapse rtěnku. Řekl jsem jí, že ji podvádím s jinou. Cítil bych se trapně, kdybych jí řekl, že prodávám AVON..

Dva Kubánci emigrují do USA. Jeden povídá druhému:
"Hele, José, když už jsme v té Americe, tak musíme jíst jako Američani. No a tady prý jedí psy."
Moc se jim to nelíbí, ale jdou ke stánku s hotdogy a každý si koupí. Pak se jeden z nich po prvním kousnutí podívá dovnitř housky, zahodí hotdog a letí ke křoví hodit šavli. Po chvilce se vrátí a otřeseně se ptá:
"Ty, José, jakou část z toho psa jsi dostal ty?".
Tribunus militum
Legio IIII Flavia Felix
"Concordia militum"

Tita Iuventia Martia

Postby Tita Iuventia Martia » Sat 23. Aug 2014 12:21:02

Salvete,
par vtipku na zasmani :D

Bydleli jednou spolu neurotik a flegmatik. Jednou seděl neurotik v pokoji. Najednou se otevřou dveře a pomalu vejde flegmatik, projde k umyvadlu, nabere lžičku vody a odejde. Za chvíli se to opakuje a poté opět.
Neurotikovi stoupá adrenalin, trhá papír, skřípá zuby, zatíná pěsti.
Když flegmatik nabírá pátou lžičku vody, neurotik s pěnou u úst zařve: "Proboha, na co ti je ta voda?!?"
"Hoříme."

Policie stopařkám do obce Kouřim nedoporučuje používat informační cedulku s cílovou destinací..

Rozzuřený hlas volá do hydrometeorologického ústavu:
"Vy idioti, to vaše polojasno vynáším v kýblech ze sklepa už dva dny!".

Přijde svatý Petr v Karviné do hospody a posadí se... číšník ho upozorní: "Tady si nesedejte, zde sedí štangasti! Vyhodí vás!" Sv. Petr nereaguje. Ke stolu přijdou slepý, hluchý a horník. Kupodivu ho nechají mezi sebou. Sv Petr: "Za to, že jste mě nevyhodili se vám odvděčím!" Dotkne se slepého, slepý vyskočí: "Já vidím!" Dotkne se hluchého, hluchý vyskočí: "Já slyším!" Otočí se k horníkovi a ten na něho: "Na mě nešahej pyčo, já mám rentu!".

Učiteľka vraví deťom v škole:
- Keď príde Móricko a povie nejaké neslušné slovo, dievčatá vstanete a
odídete z triedy.
A tak začala hodina. Učiteľka sa pýta detí:
- Tak detičky, kto mi povie, čo je nového v našom meste?
............Móricko sa prihlási a povie:
- V našom meste sa stavia "Bordel".
Na to dievčatá vstanú a odídu. Móricko za nimi kričí:
- Kde utekáte kurvy, ešte sú len základy..

Jde starý pán přes park a vidí partu mladých lidí úplně opilých, zkrátka na šrot. Přijde k nim a říká: "Za mých mladých časů jsme si užívali jinak. Jeli jsme do Paříže, sedli jsme si do té nejluxusnější restaurace, pili jsme jedli jsme a když došlo na placení, tak jsme zbili číšníka. Potom jsme šli do nejluxusnějšího hotelu, tam jsme pili jen to nejluxusnější šampaňské, dorůžova jsme se vyspali a když došlo na placení, tak jsme zbili recepčního."

Za měsíc jde starý pán zase tím samým parkem a vidí, že jsou mladící úplně zbití.
Ptá se jich udiveně, co že se jim to stalo?
"No, jeli jsme do Paříže, jak jste nám poradil. Šli jsme do nejluxusnější restaurace, pili jsme a jedli jsme a když došlo na placení, tak jsme zbili číšníka. V tom však přišla ochranka a strašně nás zmlátila. Potom jsme šli do nejluxusnějšího hotelu, tam jsme pili jen to nejluxusnější šampaňské, dorůžova jsme se vyspali a když došlo na placení, tak jsme zbili recepčního.
Jenže přiběhla security a strašně nás zmlátila."

Starý pán nechápavě kroutí hlavou a ptá se: "A s kým jste tam jeli ?"
"No s Čedokem."
"Aha, tak to já tam byl s Wehrmachtem!".

"Si představ, že na mě ve tři ráno zvonil soused. Já jsem se tak lekl, že mi málem vypadla vrtačka z ruky.".

Proč je na Ostravsku tak velká nezaměstnanost?
Bo už je kurva všecko hotove!.

Chlap chtěl spáchat sebevraždu skokem z desátého patra, aby to měl jisté. Tak skočil a z dlouhé chvíle počítal patra: "Deset, devět, osm, sedm, šest, pět, šest, sedm, osm... zatracený kšandy!"
Tribunus militum
Legio IIII Flavia Felix
"Concordia militum"

PetraPolinska

Postby PetraPolinska » Thu 30. Oct 2014 15:46:19

Proč blondýnky nekojí své děti? protože je strašně bolí, když si vyvařují bradavky.
Učaroval mi svět Albion a jeho krásy.

Tita Iuventia Martia

Postby Tita Iuventia Martia » Thu 30. Oct 2014 21:42:49

Petro, to je dobre :D

A vite, proc ma blondyna u PC surfovaci prkno? Aby mohla surfovat po Internetu :D A vite, co dela blondynka u domovnich zvonku? Posloucha House :D
Tribunus militum
Legio IIII Flavia Felix
"Concordia militum"

MG42

Postby MG42 » Mon 05. Jan 2015 19:07:26

GNAEVS CASSIVS

MG42

Postby MG42 » Mon 23. Feb 2015 21:32:06

GNAEVS CASSIVS