Udrzba fora

Vše, co se nikam nehodí (obecná tlachárna).
Tita Iuventia Martia

Udrzba fora

Postby Tita Iuventia Martia » Fri 09. Jul 2010 9:07:02

Salvete,
doufam, ze se nebudete zlobit, zvlaste clenove nasi skupiny, ale smazala jsem topicy tykajici se Trut novskych slaavnosti a detskeho dne, a to proto, ze:
a) Trutnovske slavnosti padaji, poradatel se stale neozval, pokud se neco zmeni, samozrejme dam vedet.
b) Detsky den tez pada, protoze cas bychom meli jenom ja a Martin a zbytek neni vybaven. Cili tyto akce bychom nechali na plno az na sezonu pristi.

Jenom chci rict, ze tu nehodlam mazat jak prdla, proste jenom topicy, co uz nemaji smysl, jako, ze akce pada a pod. Ve verejne sekci nehodlam mazat osobne vubec, pokud to nebude nezbytne nutne, jako napriklad sproste prispevky a pod.

Diky za pochopeni
Titvs Iventivs Martivs Ferox
Tribunus militum
Legio IIII Flavia Felix
"Concordia militum"

Tita Iuventia Martia

Re: Udrzba fora

Postby Tita Iuventia Martia » Mon 09. Aug 2010 21:00:17

Vazeni a mili navstevnici / prispevatele,
dnes jsem vytvorila dve nove sekce:
- jina historicka obdobi
- reenactment jinych historickych obdobi

Zatim je zde podsekce tykajici se Americke obcanske valky, pokud ale nekdo chce, aby se pridala dalsi sekce,napriklad Stredovek, Renesance, Tricetileta valka a pod., dejte sem prosim vedet :-)
Tribunus militum
Legio IIII Flavia Felix
"Concordia militum"

Lucius Vinicius

Postby Lucius Vinicius » Wed 27. Apr 2011 10:26:21

Salve, mám jeden dotaz. Jak už bylo před nedávnem uvedeno v pravidlech fóra, když se zakládá téma o něčem, měl by tam zakladatel zveřejnit nějaké informace, alespoň základní. No jo, ale co když bude mít nějaký dotaz? (většinou se člověk na něco zeptá, další mu odpoví a rozproudí se debata)
Caecilia Metella
Castra Romana
http://www.castraromana.cz
www.tabularomana.blog.cz
,,Senatores mos maiorum defendens,audentes reformatores,violenti tribunes,rogationes radicales,iudices viles,verbosae orationes-haec est mea res publica dilecta!"

Tita Iuventia Martia

Postby Tita Iuventia Martia » Thu 28. Apr 2011 9:43:38

Avve,
to je proste, kdyz se chces na neco zeptat, udelas nove tema a zacnes to treba: "Rad / rada bych se zeptal / zeptala....". :-)
Tribunus militum
Legio IIII Flavia Felix
"Concordia militum"

Tita Iuventia Martia

Postby Tita Iuventia Martia » Tue 16. Aug 2011 10:41:09

Avete,
jelikoz nam na forum prybyvaji jak uzivatele, tak prispevky, coz je moc fajn, dovolila jsem si udelt mensi reorganizaci. V hlavni sekci Antika / Osobnosti jsem vytvorila dalsi subfora na obdobi existence Rima, od kralovstvi po cisarstvi, zvlast Recko a ostatni narody Antiky, tema Ceskych remeslniku jsem z nasi soukrome klubove sekce presunula do Reenactment / Prodejci a vyrobci a udelala jsem mnoho dalsich dilcich uprav, aby bylo forum prehlednejsi.

Verim, ze i nadale zachovate nasemu foru prizen :-)

vale
Tribunus militum
Legio IIII Flavia Felix
"Concordia militum"

Return to “Ostatní”