Vtipy , sranda ,youtube a zábavný pokec

Vše, co se nikam nehodí (obecná tlachárna).
MG42

Re: Vtipy , sranda ,youtube a zábavný pokec

Postby MG42 » Fri 05. Aug 2011 20:51:44

http://annapichnerova.blog.cz/1102/kart ... o-schlange

Toto mě poslal jeden známý co o tom soudíte??
GNAEVS CASSIVS

Flavius Carus

Postby Flavius Carus » Mon 22. Aug 2011 11:42:44

"I: Ty máš nový notebook?

II: Ano a zdarma.

I: Jak to?

II:
Byl jsem u kamarádky a ten její notebook nefungoval. Tak jsem se s tím
Páral asi 4 hodiny, ale nakonec jsem ho opravil. A ona si sedla na stůl,
svlékla si kalhotky a řekla: ""Za to si můžeš vzít, co chceš"".
Tak jsem si vzal ten notebook.

I: Dobře si udělal. Vždyť v těch kalhotkách bys vypadal jako buzerant."

Čeští archeologové v Egyptě probudí mumii. Mumie se na ně koukne a říká "Kdo jste a co chcete?"
"My jsme archeologové z České Republiky a přišli jsme prozkoumat tuto pyramidu." "Vy jste z Česka?" ptá se mumie.
"Ano"
"Aha. A co Helenka, ještě zpívá?"
Historia, magistra vītae

Raptor

Postby Raptor » Mon 22. Aug 2011 18:58:11

MG42 wrote:http://annapichnerova.blog.cz/1102/kartaginsky-had-die-carthago-schlange

Tak jsem to přečetl... Citaci z antickýho historika bych uvítal víc, ale co se z toho dá soudit: má to jasný znaky legendy :) . Ta délka musí být přehnaná, tak jako počty mrtvých. A nevím, proč by měla voda bublat, když je v ní had, leda že by to byl livjátan :D .
A taky myslím, že by to mělo být v jiným topicu. ;)

MG42

Postby MG42 » Mon 22. Aug 2011 19:21:36

Raptor wrote:
MG42 wrote:http://annapichnerova.blog.cz/1102/kartaginsky-had-die-carthago-schlange

Tak jsem to přečetl... Citaci z antickýho historika bych uvítal víc, ale co se z toho dá soudit: má to jasný znaky legendy :) . Ta délka musí být přehnaná, tak jako počty mrtvých. A nevím, proč by měla voda bublat, když je v ní had, leda že by to byl livjátan :D .
A taky myslím, že by to mělo být v jiným topicu. ;)

Já se tomu zasmál - pro mě je to sranda takže to patří sem :)
GNAEVS CASSIVS

Raptor

Postby Raptor » Mon 22. Aug 2011 22:36:28

MG42 wrote:Já se tomu zasmál - pro mě je to sranda takže to patří sem :)

Kdyby tě hltal třicetimetrovej had, tak by ses nesmál. :D

Tita Iuventia Martia

Postby Tita Iuventia Martia » Wed 24. Aug 2011 18:39:11

Pepíček nechce jíst. Matka ho přemlouvá: „Miláčku, budeme si hrát na tramvaj. Ty budeš tramvaj a lžička s polévkou nastupující lidé.“ Pepíček polyká lžičku za lžičkou. Když už je talíř skoro prázdný, volá: „Konečná, všichni vystupovat!“ .

Přijde cikán na úřad práce a říká:
"Pánko, němali bystě pre mňa volakú robotu?"
Úředník mu na to odvětí:
"Měl a výbornou, máte štěstí, že jste zrovna přišel. Jeden bohatý podnikatel shání bodyguarda pro svou sexuánlně náruživou krásnou dceru. Budete mít 80 000 Kč měsíčně čistého, jídlo, stravu a ošacení zdarma - i pro rodinu. Dětem zaplatí školy. Auto Vám bude k dispozici i mimo pracovní dobu. Navíc si se svou svěřenkyní určitě i několikrát denně užijete :)" mrká úředník spiklenecky.
Cikán na to:
"Si robíte prdel, ne?!!"
Úředník: "
"No já si nezačal...."

Víte, proč nejsou cikáni ve Star Treku? Protože se s nima do budoucnosti nepočítá..

Zástupcovia firmy Tatramat boli v Taliansku vo firme Zanussi poučiť sa ako
vyzerá reklamná kampaň. Po prehliadke výroby išli na prezentáciu nového reklamného šotu, kde sa Claudia Cardinale za zvukov hudby vyzlieka a nakoniec svoj odev hodí do automatickej práčky a povie:
"Claudia prať nemusí, za ňu perie Zanussi."
Po návrate domov tiež vyrobili šot.
Magda Vášaryová v kroji na krásnej zelenej lúke pri čistom zurčiacom
potôčku v hlbokom predklone perie.
Z lesa vyjde Kukura v lesníckej uniforme, pristúpi k nej, vyhrnie jej sukňu
a odzadu ju začne ..... Ona sa po chvíli otočí a povie mu:
"Naposledy trtkáš bratku, od zajtra mam Tatramatku".

Sedí deset vajíček v ledničce. První vajíčko se vykloní, koukne se na konec řady a říka druhýmu vajíčku: "Hele, to poslední vajíčko je nějaký divný." "No jo", povídá to druhý. Nakloní se k třetímu a říká:"Podívej, to poslední vajíčko je nějaký divný." "Hm a jo", říká to třetí. Takhle to dojde až k devátýmu vajíčku. To se podívá na svýho souseda, nakloní se k ostatním a říká: "Vy kokoti! Vždyť je to kiwi!"

Pánbůh si povolá Obamu, Medveděva a Klause a po jednom si je volá k sobě
do pracovny.
První vyjde Obama, ostatní se na něj sesypou a ptají se co a jak - Obama, na čele studený pot, a říká: "Chtěl po mně, abych ukončil všechny války, co vedem, jinak vezme speciální pero a jedním škrábnutím oficiálně přepošle moji duši ďáblu... Div jsem z toho neomdlel."
Druhý jde Medveděv. Podobná situace. "Chtěl po mně odstavit komunisty od moci v
celém Rusku... jinak sáhne po peru a jedním podpisem budu zatracen... Ještě teď se mi třesou kolena."
Třetí jde Klaus. Vyjde ven, potutelný úsměv. "Chtěl po mně, aby se v
Čechách přestalo krást..." (sahá do kapsy): "Jinak by vzal tohle pero a....

cigan chytne zlatou rybku a ta na nej hned ze kdyz ji pusti ,tak mu splni 3 prani
Cigan ze teda jo a ze ma nasledujici prani
1.chcu byt bilej
2. chcu byt v baliku
3. chcu aby o me mela zajem kazda zenska

Rybka placla ocasem a promenila cigana v balik vlozek.

Rybar chyti zlatou rybku, ta mu jako vzdy nabidne splneni tri prani.
Rybar se zamysli a rika: "Pral bych si mit nejaky pekny velky bourak!"
Rybka placne ocasem a sup vedle rybare stoji velky nalesteny bavorak, ve zlate metalize, v plne vybave.
Rybar se zaraduje, ze to funguje a hned si preje: "Tak a ted bych chtel mit takovych 100 milionu dolaru"
Rybka opet placne ocasem a v kufru bavoraku se objevi 100milionu dolaru.
Rybar se tedy naposledy zamysli a preje si treti prani:"Tak a ted me rybko udelej neodolatelnym pro zeny!"
Rybka opet placne ocasem a promeni rybare v cokoladovou bombonieru..

- Víš proč na Sicílii nemají rádi Svědky Jehovovy?
- Ne.
- Na Sicílii nemají rádi žádný svědky..

Na policejní stanici se připravují policisté na akci. Velitel jim říká:
"Zásah začne v jedenáct čtyřicet osm. Pro ty, co mají digitální hodinky, je to pendrek, pendrek, stolička, sněhulák."

"Tati, proč slunce vychází na východě a zapadá na západě?"
"Funguje to, nech to bejt!"
Titvs Iventivs Martivs Ferox
Tribunus militum
Legio IIII Flavia Felix
"Concordia militum"

MG42

Postby MG42 » Thu 25. Aug 2011 11:43:39

Takhle cikáni demonstrují před pracákem a řvou my chceme práci. Vyjde úředník , jednoho si pozve stranou a říká : Mám pro vás vhodnou práci. Než stačí úředník doříci o co se jedná tak cikán řekne : Proč zrovna já :)

Takhle stará bába chytne zlatou rybku. A rybka jí nabídne tři přání . Babka se zamyslí a řekne no tak chtěla bych bejt dvacetiletá sexbomba. Blik a je z ní dvacetiletá topmodelka. Babka jako druhé přání má ať z jejího polorozpadlého domku je nádherná vila s obrovskou zahradou a bazénem. Blik z domku je vila. Babka si jako třetí přání přeje ať z jejího starého vypelychaného kocoura je 20 namakanej sportovec. Blik a stane se. Takhle příjde k ní ten její přeměněný kocour a říká : Vidíš babko kdybys mě nenechala vykastrovat mohly jsme si krásně užít :lol: :lol:
GNAEVS CASSIVS

Tita Iuventia Martia

Postby Tita Iuventia Martia » Fri 26. Aug 2011 10:30:43

Američané

Každý Američan se už od narození cítí jako vládce světa, i když mu třeba ve škole nikdy tak úplně neřeknou, kde že ten svět vlastně leží. Zvýšené sebevědomí zámořských šéfů musíte respektovat, takže na jakýkoli jejich nápad reagujte obdivným vytím wow, popřípadě alespoň táhlým greaaat.
V americké firmě se také hodně věří na mávání vlaječkami, nošení trenclí v podnikových barvách, zpívání korporátní hymny a vůbec další projevy tzv. firemní kultury. Američtí manažeři se na sebe pořád usmívají, což si my Češi mylně vykládáme tak, že se mají rádi a že spolu souhlasí. Nenechte se zmást. Tihle borci investovali do svých zubů tolik, co vy do svého baráku - a nějak to přece ukázat musí.

Zvláštní poddruh: Američan z Vysočan. Typický Johnny Reznicek nebo Fitzgerald Utrinos je drsné individuum, které v roce 1988 překročilo na vlakovém záchodku jugoslávskou hranici, aby se o dva roky později vrátilo jako ostřílený menedžr západního střihu.Američan z Vysočan v sobě kombinuje zámořskou aroganci s českou vykutáleností, což z něj dělá nejnebezpečnější formu šéfa.

Francouzi

Jestli už máte po mrtvičce a lékaři vám radí vyhýbat se stresu, tak o francouzské firmě ani neuvažujte. Francouzi jsou známí tím, že jejich systém řízení dřív doháněl kolonie k občanským válkám a dnes dohání české zaměstnance k sanatoriu v Kosmonosích. Francouzský manažer miluje chaos a ze všeho nejradši je, když může dvakrát denně změnit klíčové rozhodnutí. Ovšemže vám to zabije rozjetý projekt - zkuste na to ale upozornit a budete mít takový malheur, že budete doma rychleji než TGV. Největší výhodou francouzského šéfa je, že si každý den zajde na řácký tří až čtyřhodinový obídek. Ne že by tak dlouhou polední pauzu povolil i vám - ale aspoň na chvíli vyklidí kancelář a vy můžete něco udělat.

Zvláštní znamení: Mohutná parfemizace. Jet v malém výtahu se skupinou galských elegánů je vyložený očistec. No a pokud se k vám v mezipatře nacpou ještě dva italští konzultanti, tak se můžete vsadit, že vás dole vynesou v bezvědomí.

Holanďané

Co Skot zahodí, to Holanďan zvedne. Okřídlené rčení přesně vystihuje hlavní problém holandských firem, kterým je jejich nehorázná lakota. Co taky čekat od národa, který se radši kodrcá přes celou Evropu v přívěsu, než aby vyplázl třicet euro za hotel? Zažil jsem nizozemské vedení, které nutilo zaměstnance, aby strkali do tiskáren již použité papíry a tiskli z obou stran. Větší škrti jsou snad už jen Korejci, kteří potištěné papíry ještě nosí na toalety, aby ušetřili za harmasan.

Zvláštní znamení: Holanďané jsou zvídaví a brzy pochytí pár českých slov. Pozor tedy na pusu, až budete s přáteli neformálně hodnotit, co má ten váš prďoch zase na sobě a jak vás ošulil na prémiích. Například u Američanů tenhle problém odpadá - ti se přes nějaké to a-choj nikdy nedostanou.

Němci

Německý národ je nám blízký, tak blízký, že zná mnohé dámy v našem pohraničí lépe než my sami. Tím ale intimita končí, protože v práci si Němec nikoho k tělu nepustí. Na všechno je proces, zasedání střídá zasedání a na konci dne si člověk připadá jak v jedné z těch nekonečných talkshow na RTL, kde Uwe a Uschi neustále vykládají světu, jak se v dětství počurávali. Ve firmě panuje tuhá centralizace a než váš projekt doputuje na schválení do Říše (s povinnou zastávkou v Dubí),tak už nebudete vědět, čeho se vlastně týkal.

Zvláštní znamení: Na německém šéfovi je hezké to, že i kdyby se přetrh, vždycky bude mít v angličtině ještě hustší přízvuk než vy.

Japonci

Japonci jsou zvláštní lidé. Na jednu stranu jsou velmi zdvořilí a pořád se klaní, až skoro mlátí čely o jekor. Na druhou stranu umějí dát najevo, že nás i další cizince považují za hmyz a že když my jsme ještě lezli po stromech, oni už měli vypilovaný čajový obřad a jejich učenci sepisovali hrdinné skutky dynastie Žvejžužu. Práce pro japonskou firmu je vhodná pro submisivní typy a poskytne vám spoustu zážitků, za které byste v sadomaso salonu museli platit.

Zvláštní znamení: Japonští šéfové jsou beznadějní cholerici a když se pořádně rozčilí, skáčou vzteky až do výše vašich ramen, což bývá klidně i půl metru. Chraňte se v takové situaci usmát - to už byste mohli rovnou spáchat harakiri.

Byl jeden mladý muž a chtěl být slavným básníkem. "Chci, aby má díla četl celý svět, aby lidé při čtení propadali emocím, aby kričeli, plakali, rudli vzteky a dupali a nikdy nezapomněli, co četli."
Jeho přání se splnilo. Píše v Redmondu chybové hlášky pro Microsoft.
Tribunus militum
Legio IIII Flavia Felix
"Concordia militum"

Tita Iuventia Martia

Postby Tita Iuventia Martia » Sat 27. Aug 2011 11:50:30

zahradník velkého hotelu zjistí, že růžové keře narostly deset metrů do výšky.
Potom objeví i třiceticentimetrová rajčata a padesátikilové melouny.
Volá řediteli: "já nemám nic proti tomu, že ubytovávate Tour de France, ale řekněte těm závodníkům, aby přestali chcát na zahradě!" .

Ženy jsou jako Wi-Fi:
Vidí všechna dostupná zařízení, ale připojí se na to nejsilnější.

Muži jsou jako Bluetooth:
Bez dotazů se spáří s každým, kdo je aktivní. Jakmile je ona mimo dosah, automaticky vyhledají nové zařízení. .
Tribunus militum
Legio IIII Flavia Felix
"Concordia militum"

Tita Iuventia Martia

Postby Tita Iuventia Martia » Thu 01. Sep 2011 12:39:25

A dalsi porce vtipu:
Nekteri politici se drzi ve funkci zuby nehty. Poslanec Babak jiz pouze nehty.

Cikán u soudu: "Můj domácí mi musí vrátit část činže, protože jsem po dvou letech bydlení zjistil, že nemám v bytě koupelnu!"

ona : " podme sa bavit o hudbe "
on : " uz si jebala na klaviri ? "

Tak jsem se vydal na úřad práce abych získal sociální dávky pro svého PSA.
Paní u okénka mi řekla, že to nejde, že psi nemůžou dávky dostat. Tak jsem jí vysvětlil, že můj pes je černej, nezaměstnanej, línej, neumí česky. Byl několikrát napomínán za sexuální obtěžování, má plno potomků po celé vesnici. Navíc neplatí daně, na záchod chodí do parku, obtěžuje cizí lidi a žebrá. Krade jídlo a netuší, kdo byl jeho otec. Paní se ještě jednou podívala do papírů a v pondělí se mám stavit pro peníze..'

Vodka s ledem ničí ledviny. Rum s ledem ničí játra. Whisky s ledem ničí srdce.
Gin s ledem zas mozek. Cocacola s ledem zuby...
Ten zatracenej led je snad smrtelnej.

„Ale já nebyl až tak ožralý!”
„Ne? Hodil jsi s mým křečkem o zem a řval: ‚Pikaču, volím si tebe!’ Potom jsi hodinu křičel ve skříni, že vchod do Narnie nefunguje a když jsi vylezl, řval jsi na moje auto: ‚Optime, já dobře vím, že jsi to ty, TRANSFORMUJ se!’ Zbytek noci jsi vypouštěl bazén s tím, že hledáš Nema a když ses vracel domů, skočil jsi po bezdomovci a nadšeně křičel: ‚Brumbále, ty žiješ!’”

Brno odpoledne. Trolejbus plný lidí. Najednou se v hloučku ozve hlas dámy: "Pane řidiči, prosím zastavte, chtěla bych vylízat." Řidič odpoví: "Já bych chtěl taky vykóřit a neřvu to na celé trolejbus."

Potká starší paní na ulici plačícího chlapečka.
"Co se ti stalo?" ptá se ho.
"Já jsem se ztratííííl."
"No to nic," chlácholí ho. "A svoji adresu znáš?"
"Znám. Franta zavináč volny tečka cezet."

Pristali takhle ufoni tajne na zemi a po ctrnacti dnech zkoumani dosli k zaveru, ze dominantnim druhem na Zemi jsou stroje. Rekli si, ze na nejakem odlehlejsim miste zkusi navazat kontakt. Zablesk svetla, a na poustni silnici u benzinove pumpy stoji ufon. Dojde na par metru k jednomu stojanu a povida vysokym synteticky znejicim hlasem v lamane anglictine: "Doved mne ke svemu veliteli." Stojan samozrejme neodpovedel, tak to ufon zkusil znovu, trochu hlasiteji: "Doved mne ke svemu veliteli!" Stojan zase nic, tak ufon rozepnul pouzdro u opasku, vytahl paprskomet, odjistil ho a zarval: "Doved mne ke svemu veliteli!!!" Stojan byl bezpochyby vydesen k smrti, ale nerekl ani slovo. Tak ufon zmacknul spoust a z jeho paprskometu model 8A vyrazil paprsek. Cela pumpa behem vteriny zmizela, vybuch odhodil ufona nekolik stovek metru daleko do pouste. Po chvili pobliz pristala kosmicka lod a ufona nalozila. Kdyz se probral, velitel mu rika: "Vidis, ja jsem ti rikal, aby sis nezahraval s frajerem, kterej si omota pero kolem hlavy a strci si ho do ucha..."

Víte jak se liší Windows a Tamagochi? Windows chcípnou, i když se o ně staráte...
Tribunus militum
Legio IIII Flavia Felix
"Concordia militum"

Return to “Ostatní”