"Vivat Caesar Titus Flavius Vespasianus, Vivat Roma!"

ZÁJEMCI O SLUŽBU V ŘÍMSKÉM VOJSKU POZOR
Dle nového rozkazu, přímo od božského imperátora, Caesara Tita Flavia Vespasiana verbuje velitel Legio IIII Flavia Felix, ctihodný legát Javolenus Priscus i nadále statečné vojáky do služeb velkého Říma, aby pomohli bránit PAX ROMANA (Římský mír), ale také šířit civilizaci a řád v barbarských končinách, tam dále za římskými hranicemi (LIMES ROMANUS).

Přidej se k nám, Řím tě nyní potřebuje, staň se nezdolným mečem Říma a šiř jeho slávu do všech končin známého i neznámého světa!!! S naší legií se i TY vydej tam, kam se dosud žádný říman nevydal a získej pro impérium nová území, objevuj neznámé končiny světa... DIVI ET IMPERA, ROZDĚL A PANUJ!

Provinční město a pevnost Burnum hledá nové obyvatelstvo z celé Římské říše i z daleké ciziny:
Velice uvítáme v našich řadách také zájemce o civilní život antických Římanů (obchodníky, matrony, senátory, lékaře, kuchaře, kněze a pod. Poznejte život před 2 000 lety. Šiřte s námi římský luxus i za hranicemi impéria a ukažte barbarům, že mocný Řím jim má opravdu co nabídnout. Je totiž dobré být spojencem Říma, nikoliv jeho nepřítelem.

CHCETE VĚDĚT VÍC?

Pokud jsme Vás zaujaly a máte zájem se k nám přidat, neváhejte prosím napsat e-mail na adresu optio@castraromana.cz či volejte nebo zasílejte SMS na tel.: +420 605 004 242, Bc. Lukáš Hrdina (Předseda Zapsaného spolku Castra Romana).


Kontakt

Bc. Lukáš Hrdina
Jitřní 41
312 00 PLZEŇ

E-mail: optio(zavinac)castraromana.cz